• O nas
 • Zakres Usług
 • O nas

wybielanie BEYOND

Wybielanie Zębów w Częstochowie metodą BEYOND

System Beyond daje niemal że magiczne rezultaty, każdemu kto by chciał wybielić zęby. Przede wszystkim dotyczy to osób, których zęby zostały przebarwione poprzez palenie tytoniu czy picie kawy czy herbaty. Beyond wybieli również zęby przebarwione tertacyklina, poplamione fluorem czy tez zżółkniete poprzez stosowanie leków.

 

 • Jak bardzo wybielone będą moje zęby?
  Przeprowadzone testy potwierdzaja, ze po zastosowaniu wybielania Beyond, zęby uzyskuja odcień od 5 do 14 odcieni bielszy (wg skali VITA). Rezultaty zależne są od tego jak bardzo przebarwione były zęby. Jednak gwarantowanym ostatecznym rezultatem będą białe, lśniace zęby.
 • Jak długo utrzyma się efekt wybielania?
  Efekt wybielenia utrzymuje się w zależności od indywidualnych czynników fizjologicznych, diety i higieny jamy ustnej od kilku miesięcy do kilku lat.
 • Jaka jest różnica pomiędzy systemem Beyond a innymi metodami?
  Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez żadnych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów i daje najwyższy możliwy rezultat.
 • Jak długo trwa zabieg systemem Beyond?
  Zaledwie 30 do 45 minut. Przebarwienia, które pojawiły sie w przeciągu lat znikną jak za dotknieciem różdżki. Czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu nie trwa dłużej niż wizyta u fryzjera, manicure czy tez wypicie filiżanki dobrej kawy.
 • Jak bezpieczny jest zabieg systemem Beyond?
  Technologia zimnego swiatła Beyond jest całkowicie bezpieczna. Zimne światło stosowane w naszym systemie nie powoduje podrażnienia nerwów. Natomiast środek wybielajacy jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza ani zęba ani szkliwa.
 • Jak mam dbać o moje zęby po zabiegu?
  Pierwsze 48 godzin po zabiegu nazywane sa „białymi godzinami”. Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, coli, czerwonego wina i innych „kolorowych” napojów oraz spożywania pokarmów. Aby utrzymać biel zaleca sie regularne szczotkowanie zębów pasta wybielajaca Pearl White.
 • Czy plomby zostaną wybielone?
  Nie. Wybielone zostaną tylko zęby, natomiast plmoby czy korony nie zmienią koloru.
 • Jakie są przeciwskazania do wybielania zębów?
  Właściwie większość pacjentów może poddać się zabiegowi wybielania zębów metodą BEYOND. Do tych, którzy nie powinni poddawać się zabiegowi wybielania należą osoby: ze znacznym uszkodzeniem szkliwa, ciężarne i karmiące, poniżej 16 roku życia
 • Co powinienem robić aby efekt wybielania utrzymywał się jak najdłużej?
  Najważniejszą rzeczą jest, aby po zabiegu wybielania Beyond zachować obowiązkowo przez 48 godzin białą dietę. Biała dieta polega na nie spożywaniu barwiących produktów i napojów. W okresie diety nie powinniśmy również palić papierosów. W dalszym utrzymaniu białego uśmiechu z pomocą przyhcodzą nam pasty oraz częste wizyty kontrolne w naszym gabinecie połączone z zabiegami profesjonalnej higieny jamy ustnej (piaskowanie, skaling).
 • Dzialanie
  Niebieskie swiatło wysokiej częstotliwosci emitowane przez akcelerator Beyond Whitening aktywuje formułę wybielającą, która zawiera nadtlenek wodoru (H2O2) oraz dwutlenek krzemu wraz ze specjalnymi związkami. 30 - 45 minutowy zabieg utlenia pigmentacje 16 lub wiecej zębów, przywracając je do naturalnej bieli. Po zabiegu akceleratorem Beyond zęby stają się jaśniejsze od 5 do 14 odcieni wg skali VITA. Beyond używa bardzo zawansowane niebieskie światło o długości fali pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Światło jest filtrowane przez 12000 światłowodów o całkowitej długości ponad 1 mili oraz specjalny układ optyczny co całkowicie eliminuje szkodliwe światło podczerwone i ultrafioletowe. Akcelerator Beyond wydziela niższą temperaturę niż podobne produkty dzięki użyciu najnowszej techniki optycznej dzięki czemu nie ma podrażnienia nerwów. 30 minutowy proces jest bardzo efektywny szczególnie w przypadku zebów przebarwionych przez papierosy oraz kawe czy herbatę. Wybielone zostają także zęby, które utraciły swoja naturalną barwę po stosowaniu takich lekarstw jak tetracyklina. Środek wybielający zawiera również składnik obniżajacy wrażliwość zębów.
 • Jako dzieci wszyscy mieliśmy białe czyste zęby a nasz uśmiech był lśniący. Jednak przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy palimy papierosy przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć cześć przebarwień, lecz te które spenetrowały głęboko strukturę zęba trzeba wyczyścić w inny sposób. Takie plamy wymagają siły Beyond. Formuła wybielająca BEYOND penetruje ząb poprzez kanaliki zębowe a jej silne i szybkie działanie spowodowane jest zimnym światłem Akceleratora. Dzięki BEYOND przebarwienia znikają a Wy cieszycie się swoim nowym wyglądem. Wybielanie systemem BEYOND należy do najbardziej popularnych na świecie. Został bezpiecznie wykonany na ponad milionie pacjentów. Nasza lampa wybielająca zawiera najbardziej zaawansowany technologicznie system filtrujący dostępny na rynku. Użycie zimnego światła powoduje, że zabieg jest jednorazowy i nie ma skutków ubocznych. Trzydziesto minutowa procedura natychmiastowo utlenia 16 lub więcej zębów przywracając im ich naturalną biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów. Rezultaty są o 30% lepsze od wybielania nakładkowego i zdecydowanie lepsze od podobnych systemów. Zabieg za pomocą systemu BEYOND jest jednorazowy, bez podrażnienia czy efektów ubocznych. Akcelerator Wybielający Beyond pracując wspólnie z zestawami wybielającymi sprawiają, że natychmiastowo utlenione zostają przebarwienia na zębach - zarówno na ich powierzchni jak i głęboko wewnątrz zębiny. Nasz specjalnie zaprojektowany żel aktywowany jest przez wysokiej mocy światło o długości fali od 480nm do 520nm emitowane przez Akcelerator. Cały proces usuwa przebarwienia, które nagromadziły się w ciągu wielu lat – a wszystko to w zaledwie 30 minut. Specjalne składniki naszych preparatów sprawią, że zęby staną się piękne i lśniące. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i efektywny, a średnie rozjaśnienie koloru wynosi ponad 8 odcieni.


"Wybielanie systemem beyond trwa jedynie 30 minut. Już ponad milion osób na całym świecie skorzystało z naszej metody!"